برگزاری سومین رویداد هم‌آفرینی همراه اول

[ad_1]

سومین رویداد از مجموعه رویدادهای هم‌آفرینی همراه‌اول با مشارکت دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام همراه‌اول، این رویداد با رویکرد انتخاب طرح یا کسب و کارهای نوپا و نوآور در حوزه اینترنت اشیا، تیرماه سال جاری در شهر شیراز، برگزار می‌شود.

رویدادهای هم‌آفرینی همراه اول، با رویکرد رویدادهای متداول در این حوزه و انتخاب کسب و کارهای نوپا برگزار می‌شود. در این رویدادها با در نظر گرفتن فضای حاکم بر اکوسیستم کارآفرینی کشور و برطرف کردن نقاط ضعف موجود در رویدادهای مشابه فعلی و نیز نیازهای همراه اول، بومی‌سازی‌های لازم صورت پذیرفته است.

این رویدادها با نگاه حمایت همراه اول از کسب و کارهای نوپا و نوآور و همچنین ایجاد فضای کارآفرینی به نام رویدادهای “هم‌آفرینی” نام‌گذاری شده است.

موضوع طرح‌های نوآورانه این رویداد در سومین دوره خود، اینترنت اشیا (IoT)، تحلیل داده‌ها (Data Analytics)، فین‌تک و گردشگری است.

 تیم‌های علاقه‌مند برای شرکت در رویداد، می‌توانند تا ۹ تیر ماه از طریق این لینک ثبت‌نام کنند. ارزیابی اولیه طرح‌ها توسط کمیته تخصصی انجام شده و تیم‌ها برای شرکت در رویداد انتخاب و پس از داوری، طرح‌های برگزیده انتخاب می‌شوند. در روز اختتامیه، سه طرح برتر معرفی و علاوه بر دریافت جوایز ارزنده، امکان مذاکره جهت حمایت همراهه اول از تیم‌های برتر آغاز می‌شود. پیش‌رویداد این رویداد در روز ۱۴ تیر و اختتامیه در روز ۲۸ تیرماه برگزار می‌شود.

همراه اول، حامی اول نوآوری، در دو دوره پیشین رویدادهای هم‌آفرینی پذیرای ۴۳۹ تیم بوده که از این تعداد ۷۷ تیم به مرحله داوری راه یافتند. 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *